Novinky

Květen

17. 5. 2019 vítáme nového člena naší smečky Garryho! :o) 

1. 5. 2019 na prvního Máje jsem vyrazily na závod dle KJ Brna do Nového Strašecí, kde se nám podařilo vybojovat krásná dvě třetí místa! Závod nám sedl, holky vydaly ze sebe všechno a já jsem si závod moc užila!

S Ebbičkou jsem nastoupila do ZPU-1. Ebbička mne dnes mile překvapila a došla svou první závodní stopičku až dokonce, prostě opět pro mne makala svým srdcem! Její poslušnost byla opět vynikající a ztrátové body byly za obedience provedení!

S Candynkou jsem nastoupila do ZPU-2, kde závod měl být pro nás především tréninkem na stopě, na další oddíly, především na obranu jsem neměla v plánu vůbec nastoupit, protože se obranám nevěnujeme a Candy nekouše. Nakonec jsme nastoupily na všechny oddíly a myslím si, že jsme se neměly za co stydět, náš výkon byl ohodnocen 90/75/54, že dostaneme tolik bodů na obraně mne hrozně překvapilo, protože body byly opravdu jen za vyštěkání, poslušnost a její snahu si kousnout! Candynka se nenechala ani figurantem zastrašit, dala do toho všechno, pro mne byla největší drsňačka dne! :D 

Duben

28. 4. 2019 po více, jak roce jsme se vrátily k ovečkám a dnes se nám podařilo s Candynkou v Těních, složit HWT TS!

Díky mé nervozitě se nám podařilo udělat spousty chyb, bohužel Candynka moji nervozitu nyní hodně řeší, ale i přesto jsme získaly nejlepší HWT dne (1./4.)! Děkuji Candynko, že jsi to se mnou nevzdala! ♥ 

foto: Katka Hejretová

Březen

30. 3. 2019 bylo ve znamení Noseworkových zkoušek! S Ebbičkou se nám podařilo vyčmuchat Noseworkovou zkoušku NW-D2! Jednalo se o řadu batohů, květináčů a rukou, kde byly vzorky schovány v neznámým počtu s různými negativy jako je například jídlo!

16. 3. 2019 jsme se s Ebbičkou účastnily našeho oblíbeného obedience závodu O Terezínskou podkovičku! Podařilo se nám opět obhájit druhé místo se známkou dobře a k tomu všemu získat speciální ocenění za nejveselejší projev od pani rozhodčí, kterou byla Kristýna Masilková! Děkujeme Míše Houserové za uspořádání fajn závodu!

11. 3. 2019 nám bylo přáno a s Candynkou se nám podařilo splnit MD2 na první výbornou! Mám velkou radost!

foto: Petra Malá, DDCCZ

5. 3. 2019 Neuvěřitelně to letí!!! Ebbinka dnes slaví 10 let! Přejeme do dalších let ještě spousty elánu a hodně zdravička! ♥

foto: Adéla Tůmová

Únor

18. 2. 2019 i když jsme s Candy loni tomu tolik nedaly, tak něco málo se povedlo, 

Výsledky pracovního psa roku 2018 KCHBO:

  • Všestranný výcvik - 1. místo mezi AUO/8. místo dohromady
  • Obedience - 4. místo mezi AUO/9. místo dohromady
  • Dogdancing - 3. místo dohromady

16. 2. 2019 jsme se účastnily závodu Milované zvíře Obedience Cup, kde se nám s Ebbičkou v OB3, se známkou dobře, podařilo získat 1. místo! Děkujeme Milovanému zvířeti za fajn závod a spoustu cen!

Leden

27. 1. 2019 přikládádám video ze společného tréninku koloběžek behejsepsem.cz :o)

https://www.youtube.com/watch?v=BNGGISL27ig

12. 1. 2019 začátek sezóny začal slibně, dnes jsme si s Ebbinkou vytančily zkoušku F2 a s Candynkou jsme porazily MD1. Obě na výborně, tímto Candy splnila podmínky pro udělení titulu Master of Dogdancing - 1! Mám velkou radost!